Пошук артикулу
 
Каталог
Каталог запасних
частин
Завантажити (PDF)
 
 

Чому "BAD ROADS"?

Всі ми знаємо, що час - це гроші! Саме тому багато автовласників не уявляють свого існування без автомобіля, так як вони розуміють наскільки цінний їх час. Згідно з останніми даними статистики, в світі вже налічується понад мільярд автомобілів. І це ще не межа! Згідно зі звітом Міжнародного енергетичного агентства (IEA), до 2035 року кількість автомобілів у всьому світі досягне 1,7 мільярда екземплярів. На жаль, разом з кількістю продукції, що випускається її якість не росте!

Як показали дослідження аналітичного агентства J.D. Power and Associates і німецького споживчого журналу Auto Test, надійність нових авто далека від ідеальної. Більш того, деякі старі машини часом рідше ламаються, ніж 2-3-річні!

Статистика говорить сама за себе:

2010 рік став одним з рекордних за всю історію автомобілебудування по числу автомобілів, що потрапили під сервісні кампанії. Через допущені дефекти при складанні і недосконалих конструкцій автовиробники оголосили про відкликання понад 20 млн автомобілів. Керівництво німецького автомобільного концерну Volkswagen прийняло рішення про те, що незабаром з території Німеччини буде відкликано два з половинною мільйона автомобілів.

Відповідні фахівці компанії вже підготували план, який передбачає подібну процедуру. В цілому, німецький концерн планує відкликати півтора мільйона автомобілів марки Volkswagen, майже двісті дев'яносто тисяч автомобілів марки Skoda і сто п'ять тисяч Seat. У 2014 році американські виробники автомобілів відкликали 60 мільйонів машин. Це абсолютний рекорд для автомобільної промисловості США.

Якщо бути точним, то кількість відкликаних автомобілів досягло 60,5 мільйонів - майже в два рази більше попереднього річного рекорду. У 2004 році американський ринок відкликав 30,8 млн машин за даними Національної адміністрації безпеки руху. Але виробники повідомляють, що незабаром будуть нові відкликання. "Ці дані вказують на необхідність потужного і ефективного контролю з метою усунення проблем з безпекою на наших дорогах, - заявив глава NHTSA Марк Роузкайнд. - Коли несправні транспортні засоби або їх деталі піддають ризику безпеці американців, NHTSA буде діяти."

В постійній гонитві за потенційним покупцем, автовиробники часто не встигають повноцінно проаналізувати, а також посилити всі слабкі місця автомобіля.

 
 
Створення, просування та реклама сайту: Digital agency Inpreza
Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:

Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.